Zima stále zlobí, tak co teď

Paní Zima stále ukazuje co dovede, i když většinu motorkářů to asi nijak nevzrušuje. Dáváme přednost ostatním ročním obdobím, které jsou pro nás přitažlivější, a máme je podstatně více rádi.
Vzhledem k tomu, že to neumíme změnit a ani naši rudí přátelé větru a dešti neporučili, nezbývá než se s tím smířit a vymyslit jiné aktivity.

Náš klubový kolega Radek s dostatkem času a prostor přišel s nápadem. Zřídím soukromý klub s výsadním postavením pro motorkáře, zejména pro náš motoklub. Klub je v prostorách bývalého papírnictví, nápisy zůstaly jako maskování. Tzv. mimikry. „Peterko, co jsou to mimikry?“.  „Mimikry jsou-když se ztratí“

 

Jeho počin jsme přivítali a sešli jsme se na prvním zahajovacím setkání v lednu. Sešlo se nás jen několik, ale diskuze byla tak rozsáhlá, že jsme odcházeli po půlnoci.
A tak jsme zvolili únorové pokračování. Návštěva byla již větší, byť jsem očekával i další, kteří to nemají tak daleko jako kluci ze Žacléře, nebo Miko z Velkého Poříčí.
Prošli jsme navržený kalendář akcí, doplnily některá data, opět probrali všechno možné a nemožné. Jako vždy. Občerstvení, jak hutné, tak i tekuté nemělo chybu. Tak co více si přát.
Myslím si, že se ještě sejdeme koncem února, neboť budou již k dispozici další klubová trička a nášivky. Tak aby si všichni stačili všechno připravit na sezónu.
Pak již bude jen předstartovní setkání. Podzimní setkání bude tradičně na Bohdašíně.

A tak se všichni těšíme ze setkání v klubu, ale nejvíce se těšíme na setkání na silnici s vámi všemi, kamarádi motorkářiZa všechny kamarády
Jarda z Úpice

Další informace