Motobabky 2011- po třetí opět společně

Tradice je tradice a tentokrát se setkávají příznivci jízdy na ocelových ořích, kteří mají již mladické nerozvážnosti za sebou, potřetí. Stále na stejném místě v Mladých Bukách – Sejfech. Krásné prostředí s restaurací, kempem, koupalištěm a vším potřebným okolo toho. Koneckonců stačí si otevřít jejich stránky.
Letos výjimečně prázdný kemp, nikde nikdo až na pár motorkářů To neskutečně proměnlivé několika měsíční aprílové počasí dělá svoje.
Chtěl jsem jet již dopoledne, abych byl na místě okolo desáté, jako obvykle. Stojím na balkoně a pozoruji ty proudy vody, a tak nakonec rezignuji. Vody jsem si užil dost začátkem týdne na Šumavě. Nakonec se počasí po obědě umoudřilo a tak nastartovat a hurá směr Trutnov. Pár motorek tam bylo, Miko jako opravdový motorkář tam jel v tom lijáku již dopoledne.
Tak pár fotek a všichni se chystají na cestu, směr přehrada Les Království. Tam jsem byl již mockrát, tak nejedu. Za chvilku po odjezdu kolony jedu domů. Vezmu naše holky do lesa, mamina je v práci. Sluníčko vylezlo a vesele se smálo. Tak nastartuji auto a vracím se za přáteli. Ostatní se vrátili z přehrady a jeli navštívit profesionální hasiče v Trutnově, kteří pro ně připravili zajímavou exkurzi po stanici, výlet do výšin na plošině a myslím i šplhání po žebříku. Tak si snad všichni užili svoje. Jen tak pro zajímavost uvádím, že Alena tam pracovala jako profesionál několik let.
Sedí se tradičně v rotundě. Maso je již na grilu a pozvolna se hlásí svoji typickou vůní.
Tridac má připravené promítání a tak trocha hudby zpestřuje zábavu. Nakonec pouští vlastní výtvor. Fotky z našich akcí doprovázené dvěma loutkami a jejich skeči. Je to perfektní, mám to půjčené doma. Pro ty, kteří nebyli s námi.
Vzhledem k počasí se neuskutečnil původní záměr s několika okruhy a soutěžemi cestou, tak ceny zbyly na každého. Dostáváme tedy každý dárek.
K půlnoci se vydávám zpátky. V Trutnově mě ještě staví a zkouší svůj alkoholtestr policie. Ani jsem se jich neptal, jestli je cejchovaný, neboť po kafi se nic nenadýchá, pokud tedy nebylo s rumem.
V půl jedné jdu spát, ale ani se mi nechce. Musím, v neděli ráno jedeme na výlet do Krkonoš. Pořadatelem je tentokrát PEPa ze Suchovršic. Tak musíme být fit.


Další informace