Pár informací ke srazu Motorkáři v jedné stopě 2016

Přátelé, něco málo pro upřesnění ke srazu Motorkáři v jedné stopě 2016, Potštejn.

Sraz je přesunut z Kostelce n. O., kde se situace nějak nevyvinula zcela nejlépe, a po předchozích letech došlo ke zhoršení situace ze strany majitele objektu. Novým místem je rekreační středisko Železničář v Potštejnu. Vznesl jsem dotaz ohledně ubytování a stravování. Obdržel jsem tyto informace od Milušky.

Sraz se koná od 10. 6. 2016 do 12. 6. 2016

Když si zadáte LT Železničář Potštejn, tak tam uvidíte celý tábor, včetně chatiček-je jich asi na 30 a jsou po 4, dále je tam sociální zařízení a WC, kuchyň s jídelnou, bar, veliký hřiště, kde se budou konat soutěže, bazén atd.
Hlavní zřizovatel je v Olomouci, máme termín písemně odsouhlasený.
A k tomu stravování, to se bude řešit hnedka v tom dubnu (teď je tábor zavřený). Máme takovou představu (i ten řízek a gulášek), ale uvidíme, jak se s nimi dohodneme. My tam byli v červenci, na prvním jednání, vařily a pekly tam Moravanky, my jsme si pochutnali a pořád na to vzpomínáme. Tak uvidíme.
Ty chatičky jsou po 4, dvě lůžka dole dvě nahoře (když to bude možné,tak chci manželé,aby měli chatku pro sebe a nebo když se s někým dohodnou společně). Oni chtějí obsadit chatky, stany jen zcela výjimečně, ale to se bude ještě jednat, uvidíme, jaká bude obsazenost.

Základní informace jsou zde http://www.ltpotstejn.cz/

Mapa je zde  https://mapy.cz/s/og4k

GPS    50.0736572N, 16.3163186E

Ubytování jen v chatičkách, které je nutno si zajistit včas (tel Fr. Dvořák 6O2 48 62 27 nebo emailem na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )
Stravování pro účastníky bude v jídelně tábora společné (pátek-večeře, sobota-snídaně a oběd, neděle snídaně) a další občerstvení bude v bufetu tábora.
V pátek a v sobotu zahraje k tanci a poslechu opět živá hudba. Na spanilou jízdu vyrazíme  v sobotu po obědě, chybět nebudou vámi oblíbené soutěže o drobné ceny a zapomenuto nebude ani na grilované prasátko.

Přijměte tedy pozvání na novinku jarního srazu 2016 a přijeďte mezi nás motorkáře do malebného prostředí obce Potštejn, kde mimo jiné můžete obdivovat zrekonstruovaný hrad a zámek Potštejn nebo přilehlou trampskou osadu Vochtánka.

Více zde: http://motorkari-kostelec-nad-orlici5.webnode.cz/novinky/nejblizsi-akce/

Další informace