Co se Štědrým dnem?

Přátelé motorkáři,

je mezi námi plno těch, kteří mají tu svoji krasavici již v peřinách, aby nenastydla a mohla pochrupovat až do jara, kdy ji majitel opět vzbudí a vytáhne na sluníčko. Pak jsou i ti, kteří ještě nezazimovali a čas od času ji vytáhnout a provětrají, neboť na odpočívání bude mít dost času v lednu. Pak jsou i tací, kteří jezdí bez ohledu na počasí, jeden takový je i mezi námi.

Prohlížím kdejaké motorkářské stránky abych byl v obraze a na stránkách http://www.motorkari.cz/motoakce/?act=moto-srazy jsem letos našel plno akcí na Štědrý den. Mám tedy na mysli vyjížďky, nikoliv štědrovečerní přejídání a namožené svalstvo z rozbalování dárků.

Myslíte si, že i náš Motoklub Úpicko je schopen se sejít a podniknout malou vyjížďku. Nemám na mysli výlet někam, ale třeba objet přátele s gratulací ke svátkům a roku 2016, se zastávkou u vánočního stromu v Úpici na náměstí. My jsme jeli malou vyjížďku vloni s Cyndou, tedy první, nebo nultý ročník. Moje představa je vyjet po obědě a objet pár přátel a známých, kteří s námi jezdí, nebo dříve jezdili. Samozřejmě pouze za předpokladu, že nebude chumelit, nebo pršet.

Věřím, že se nenecháme zahanbit a něco stvoříme. Už teď jsem přesvědčen, že když nic, tak tři se sejdeme. Co na to Cyndo a Jardo?

Napište váš názor na věc.

Jarda z Úpice

Pár fotek z loňska je zde:

http://jardazupice.rajce.idnes.cz/Vanocni_vyjizdka_2014/

Další informace