Červenec pro motorkáře

Co říci o letošním červenci?

Letošní červenec byl poněkud bláznivý. Spíše než červenec připomínal duben. Část měsíce pršelo, lokálně déšť a vítr páchaly spousty škod, místy to proběhlo celkem hladce. A tak jsme nadávali na to počasí, protože nikdo nemohl odhadnout, jaké počasí ho zastihne někde na výletě. Závěr července byl přímo skvělý. Bylo nádherně, přímo vedro. Já vedro snáším bez problémů, ale někteří špatně. A tak jsme zase nadávali, tentokrát proto, že neprší, zahrádka je vyprahlá a my se potíme při výletech. Když si to člověk uvědomí, tak aby se sv. Petr z toho zbláznil.

Využil jsem toho a poslední týden jsem byl prakticky každý den někde v luftě. Najezdil jsem snad 1000 kilometrů. V sobotu Motoazyl Třebechovice, v neděli zámek Adršpach, v úterý Brandýs n. O., ve čtvrtek Lesopark Horka, v pátek jsem jel Orlické hory a dnes Vrchlabí.

Dnes to byl jen výlet za americkými legendami do Vrchlabí. Potkal jsem pár známých a přátel, proběhl náměstí a zámecký park a fotil. Jeden by nevěděl, které auto by si vybral, kdyby mu to někdo zadarmo nabídl. Ale vybral bych si.

A tak jsem si ten závěr července docela užil. Doufám, že podobné počasí potrvá i nadále, i když by v noci opravdu mohlo trochu zapršet. Ať nemusíme zalévat.

Tak se těším, že se zase někde potkáme a pozdravíme, jak to motorkáři dělají.

Jarda z Úpice

Fotky z Vrchlabí: https://jardazupice.rajce.idnes.cz/Ameriky_ve_Vrchlabi/

Další informace